Polityka prywatności

Polityka prywatności
Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod domeną waran.pl, akceptujesz zasady zawarte w Polityce prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z materiałów pod domeną waran.pl obowiązuje aktualna Polityka prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:

nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych podanych w formularzach na stronie http://www.waran.pl/kontakt/
Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych i/lub usunięcia ich z naszej bazy. Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres waran@waran.pl z prośbą o usunięcie danych z naszej bazy lub klikniesz odpowiednią opcję w wiadomości email (na samym dole).
Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, proszę nie odwiedzaj stron pod domeną waran.pl nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
W czasie korzystania z serwisu pod adresem www.waran.pl możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.

Dane, o które będziesz proszony, to zazwyczaj imię oraz adres e-mail.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania. Nasza baza danych jest zarejestrowana w nazwa.pl co gwarantuje Ci ich pełne bezpieczeństwo i ich przechowywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Administratorem danych osobowych jest firma Waran sp.zoo sp.kom w likwidacji, będąca właścicielem serwisu pod domeną waran.pl.

NIEZAPOWIEDZIANE WIADOMOŚCI
Zostawiając swoje dane w naszym serwisie, zgadzasz się na otrzymywanie niezapowiedzianych wiadomości poprzez email. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu znajdującego się pod domeną waran.pl (np. wiadomości, nowości, promocje, oferty specjalne), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka dotyczy zarówno naszych, jak i produktów naszych partnerów biznesowych.

Informacje filtrujemy tak, abyś nigdy nie otrzymał informacji, która nie byłaby dla Ciebie potencjalnie interesująca. Zawsze oczywiście masz prawo do usunięcia swoich danych. W tym celu należy kliknąć w linka wypisania, który znajduje się w każdej takiej wiadomości w stopce.